3.RAJD alpejski – Alpy Berneńskie – 21.08-30.08.2020

Zarząd Zrzeszenia Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu zaprasza na III Rajd Alpejski. Niekwestionowanymi atutami przyszłego trekkingu będzie wysoko ceniona trasa w Szwajcarii – szlak Hintere Gasse przebiegający częściowo przez tereny wpisane na Listę UNESCO, „Wielka Trójca” do której zalicza się Jungfrau, Mönch oraz Eiger, inne góry masywu Alp Berneńskich określane jako „Małe Himalaje” Alp Szwajcarskich oraz najdłuższy w Europie lodowiec Grosser Aletschgletscher. Nadto Jungfraujoch z kolejką zębatą, której trasa przebiega częściowo w wydrążonym tunelu wewnątrz Eigeru, a naturalne okno umożliwia spojrzenie w przepaść „morderczej ściany” (Mordwand) oraz podziemne wodospady Trümmelbachfälle. Górzysta sceneria, kontrast między lasami i łąkami a ciemnymi skałami i białymi ścianami lodowymi zapewni najwyższe doznania dla miłośników górskich wędrówek.
Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać do pani Justyny Karpały (tel. 730785285) na adres j.karpala@4challenge.org

Zapraszamy!

Zarząd ZPP Oddział we Wrocławiu
4challenge – Organizator wyprawy

Szkolenie 22-23 listopada 2019 r. w Trzebieszowicach – Zamek na Skale

Szkolenie 22-23 listopada 2019 r.
Trzebieszowice – Zamek na Skale

Problematyka szkolenia:

„Zmiany w Kodeksie postępowania cywilnego”

prof. dr hab. Kinga Flaga-Gieruszyńska


„Problemy związane z analizą prewencji generalnej. Istota i znaczenie prewencji generalnej w ramach strategii ograniczania zjawiska przestępczości ”

prof. dr hab. Tomasz Kalisz


Udział w szkoleniu będzie zaliczany na poczet wykonania obowiązku doskonalenia zawodowego (6 godzin szkoleniowych), co przenosi się na punkty stosownie do uchwał podjętych przez samorządy.


Zapraszamy!

STARSZE STARSZE 1 2 7 8